O stronie

Serwis WWW Stowarzyszenia Mieszkańców "Karwiany-Komorowice" został przygotowany dla szeregu istniejących i wykorzystywanych przez internautów przeglądarek internetowych ale został zoptymalizowany dla oglądania i używania w Internet Explorer 10.0, Opera 11.0, Mozilla Firefox 3.6.3.Google Chrome 18.0.Serwis wykonano w technologii html z elementami PHP i Java a zoptymalizowano do oglądania w rozdzielczościach powyżej 1024 x 768. Serwis należy oglądać w trybie kolorów wyższym od 256 kolorów. Strony Internetowe serwisu  Stowarzyszenia Mieszkańców "Karwiany-Komorowice" są redagowane na podstawie danych własnych członków Stowarzyszenia oraz informacji uzyskiwanych w sieci WWW. Ewentualne błędy, wszelkie opinie, uwagi i propozycje proszę kierować na adres email: biuro@karwiany-komorowice.org.

Niniejszym autor strony zapewnia, iż dołożył wszelkich starań aby informacje zawarte w serwisie były pełne, aktualne i zgodne z rzeczywistością.

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że przeglądając niniejszy serwis znaleźliście Państwo wszelkie potrzebne materiały i informacje.

Zaktualizowano w sierpniu 2015 roku.www.karwiany-komorowice.org